Karpuz Tente

Karpuz Tente, mekanlarınızın, dükkanlarınızın, balkonlarınızın ve pencerelerinizin önlerine gölgelik olarak veya dekoratif amaçlı kişiye özel olarak dizayn edilen bir tente sietemidir. Karpuz tente modelleri, diğer tente modellerine göre monte edilme konusunda daha pratiktir , istediğiniz her alana rahatlıkla monte edilebilir. Dekoratiflik açısından tatmin edici modellerdir. Eda Branda olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için, ürün çeşitliliğimiz konusunda çok dikkat etmekteyiz. 

Karpuz Tente kullanımı son derece kolaydır ve diğer tenteler gibi her türlü hava koşullarında, zarar görmeyen ve uzun yıllar dayanıklılık gösteren kumaşlar ile hazırlanır.

Karpuz Tente Avantajları Nelerdir?

Karpuz Tente’nin diğer tente modellerine göre en büyük avantajı, görsel olarak çok daha etkileyici ve şık olmasıdır.  Her türlü hava şartlarına uygun ve dayanaklıdır. Fiyat olarak diğer tentelere göre oldukça ekonomiktir. Monte işlemi daha hızlıdır.

Karpuz Tente Özellikleri Nelerdir?

Karpuz Tenteler’in eni 120 cm’dir. Metrekare gramı 300 gramdır. Kullanılan kumaş, leke ve küf oluşumuna karşlı dirençlidir ve teflon kaplamıdır. Karpuz Tente, ışık hassaslığına sahiptir ve ışığı geçirmez. 

Karpuz Tenteler nerelerde kullanılır?

  • AVM’lerde
  • Restaurantlarda,
  • Kafelerde
  • Evinizdeki pencelerde
  • Diğer küçük işletmelerde
Call Now ButtonŞimdi Arayın