Elektrikli Tente

Toplum arasında elektrikli tente olarak adlandırılan, gölgelendirme ve güneşlik sistemleri mekanizma olarak  kendinden açılıp kapanabilen tente ve pergolalar için kullanılan bir isimdir. Otomantik tente yada diğer ismiyle elektrikli tente kullanıcının, tentesini efor sarfetmeden bir motor sayesinde kolayca kontrol etme imkanı sunar.  Bu imkanlar sayesinde kullanımı gayet kolay ve pratiktir. 

Elektirkli tente mekanınızı veya yaşadığınız yeri aynı zamanda özel alanlarınızın korunmasında size yardımcı olur. Zaman geçirdiğin iz yerlerde, sizleri hava şartlarının olumsuz yönlerinden korur  ve  lüks bir konfor alanı sağlar. Elektirkli tenteler uzun süreli kullanımları vardır ve isteğe göre uzaktan kumanda ile kullanılabilir.

Elektirkli Tente Çeşitleri

Birçok elektrikli tente çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; oval tente, geniş açılımlı tenteler, raylı sistemli tenteler, katlamalı tenteler ve ışıklı tente modellerdir. Bu tente sistemlerinin en büyük avantajları yalıtımlı sistemleriyle birlikte kullanılabilir. Diğer avantajı ise, seçtiğiniz tenteleri kendi istediğiniz renge göre, epoksi polyester ile boyanabilmesidir.Kullanım alanları oldukça geniştir. 

Call Now ButtonŞimdi Arayın